O nás

Naše společnost ZPS - MECHANIKA, a. s. je moderní strojírenskou firmou, která na trhu úspěšně působí již od roku 2004.

Na více než 6 200 m2 výrobní plochy provozujeme jak zakázkovou, tak i sériovou výrobu z plechu. Portfolio našich produktů je bohaté – zaměřujeme se především na kompletní výrobu krytování strojů a výrobu základen pod stroje. Naše produkty dodáváme v co nejvyšším stupni kvality a připravenosti pro další práci zákazníka, námi vyrobené díly smontujeme do podsestav či sestav, které mohou obsahovat i hydraulické agregáty, hadice a šroubení.

Za nejlepší motivaci pro naši práci považujeme spokojeného zákazníka, kterému chceme být spolehlivým partnerem. V tom nám pomáhají naši vysoce kvalifikovaní a zkušení pracovníci i naše spolehlivé strojní vybavení. Neustále se snažíme na rozvoji společnosti pracovat, modernizujeme strojový park i vybavení. Důkladná mezioperační a výstupní kontrola jsou samozřejmostí. Nezapomínáme myslet ani na environment, proto usilujeme o minimalizaci negativních dopadů naší výrobní činnosti na životní prostředí.

Každou zakázku bereme jako výzvu, která i nás může posunout o krok vpřed. Důkazem, že se nám to daří, je neustále se zvyšující počet našich zákazníků z oboru strojírenství, ale i energetického, potravinářského či zdravotnického průmyslu.